تبلیغات
عمـــــــــارلـــــو:بخش عمـــــــــارلـــــو،شهرستان رودبار،استان گیلانAMARLU.IR - وضعیت اسفبار جاده ارتباطی شهر جیرنده به لوشان Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

 
 
 
وضعیت اسفبار جاده ارتباطی شهر جیرنده به لوشانبخش عمارلو به مركزیت شهر جیرنده در مناطق كوهستانی شهرستان رودبار واقع شده مناطق مختلف این بخش دارای نقاط صعب العبور میباشد و این موارد از ویژگیهای نقاط كوهستانی بوده مردم با این شرایط خو گرفته و همه گونه سختی های طبیعی را تحمل می نمایند. ولی آنچه موجب گلایه مردم از مسئولین می باشد عدم رسیدگی به مشكلاتی است كه قابل حل می باشد. یكی از این مسائل و مشكلات وضعیت اسفبار جاده ارتباطی شهر جیرنده به لوشان كه در حقیقت راه اصلی عبور و مرور مردم می باشد بوده كه عبور و مرور با سختی و با خطرات جدی همراه است .
بنا به گفته اهالی این بخش جاده ارتباطی شهر جیرنده به لوشان دارای دو مشكل اساسی است : عرض كم پیچ های خطرناك شیب تند و قدیمی بودن جاده .
از دیگر مشكلات این جاده حركت كامیونها با وزن بار سنگین در طول جاده است كه باعث كنده شدن آسفالت و ایجاد دست اندازهای بیشماری را می نمایند كه برای رانندگان عبوری و خصوصا مسافربرهای این مسیر خطرات جدی را بوجود می آورد.
لذا مردم این بخش از مسئولین امر خصوصا راه و ترابری شهرستان رودبار و اداره كل راه و ترابری استان گیلان تقاضا دارند ضمن بررسی وضعیت اسف بار این جاده ارتباطی نسبت به تعمیر اساسی آن اقدام عاجل بعمل آورند و مانع از تخریب این جاده از سوی شركت های خصوصی شوند.

شایان ذكر است هنگام حمل ونقل سنگ های معدنی توسط كامیونهای بخش خصوصی سنگ های بزرگی از كامیون ها به سطح جاده پرت شده و خطرات بزرگی را برای رانندگان مسافربری ایجاد می كند.
جمعی از اهالی شهر جیرنده از مدیر كل راه و ترابری گیلان درخواست نمودند كه با سواری شخصی خویش فقط یكبار به شهر جیرنده سفر نماید تا مشكلات فعلی را مشاهده و لمس نمایند.

رودبار ـ خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی
طبقه بندی: محرومیت ها ومشکلات بخش عمارلو،  خبر، 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: وضعیت اسفبار جاده ارتباطی شهر جیرنده به لوشان،  
نوشته شده در تاریخ 1391/05/26 توسط
نظرات: عباس گودرزوند سلام
تورو خدا فکری به حال این جاده بکنید.....
ارسال شده در 1391/11/17 00:39

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک