تبلیغات
عمـــــــــارلـــــو:بخش عمـــــــــارلـــــو،شهرستان رودبار،استان گیلانAMARLU.IR - با حضور مدیر كل راه و شهرسازی استان گیلان مشكلات راههای ارتباطی شهرستان رودبار بررسی شد Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

 
 
 
با حضور مدیر كل راه و شهرسازی استان گیلان مشكلات راههای ارتباطی شهرستان رودبار بررسی شد رودبار - خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی: طی مراسمی با حضور مدیر كل راه و شهرسازی استان گیلان، مشكلات راههای ارتباطی شهرستان رودبار در یك بازدید میدانی مورد بررسی قرار گرفت. در این برنامه بازدید، مهندس مؤذن فرماندار رودبار گفت: با توجه به پراكندگی، صعب العبور بودن مناطق این شهرستان، توجه ویژه به آن نشده است و تاكنون برای ارتقاء و تعریض مسیر لوشان به جیرنده اقدامی صورت نگرفته است. وی افزود: عدم نصب علائم در برخی نقاط جاده‌ای خطراتی را برای مردم در پی داشته و دارد. فرماندار رودبار در ادامه به اهمیت صنعت گردشگری اشاره كرد و گفت: آسفالت مسیر گردشگری داماش باید در اولویت قرار گیرد. وی همچنین خواستار تقویت راهدارخانه‌ها در شهرستان رودبار شد. در این برنامه مدیر كل راه و شهرسازی گیلان نیز از اجرای طرح راهداری محوری در رودبار خبر داد و گفت: این طرح جهت ساماندهی برخی مسیرهای ارتباطی به شهرستان رودبار اختصاص می‌یابد.
شعبانپور به نصب گاردریل در نقاط حادثه خیز جاده لوشان به جیرنده اشاره كرد و افزود: گاردریل مورد نیاز خریداری شده و در نقاط حادثه خیز نصب می‌شود.
در ادامه این بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی استان گیلان نیز گفت: در تخصیص اعتبارات به شهرستان رودبار كم‌توجهی شده است و متأسفانه سیل‌های اخیر برخی نقاط را دچار تخریب كرده است.
وی به تأسیس اداره راه و شهرسازی در شهر جیرنده اشاره كرد و اظهار داشت: با جذب نیروهای مورد نیاز، این اداره در شهر جیرنده دایر خواهد شد. وی همچنین درخصوص مسكن مهر جیرنده گفت: زمین مورد نیاز واگذار شده و متقاضیان می‌توانند برای دریافت تسهیلات مسكن اقدام كنند.

منبع خبرطبقه بندی: محرومیت ها ومشکلات بخش عمارلو،  خبر، 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: مهندس مؤذن، فرماندار رودبار، جاده لوشان به جیرنده، مسكن مهر جیرنده،  
نوشته شده در تاریخ 1391/05/26 توسط
نظرات:
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک