تبلیغات
عمـــــــــارلـــــو:بخش عمـــــــــارلـــــو،شهرستان رودبار،استان گیلانAMARLU.IR - مسیرهای منتهی به روستای داماش آسفالت می شود. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

 
 
 
مسیرهای منتهی به روستای داماش آسفالت می شود.وی توسعه زیر ساخت‌های گردشگری رودبار را مورد تاکید قرار داد و افزود: در این راستا مسیرهای منتهی به روستای گردشگر پذیر و رویشگاه گل سوسن چلچراغ نادرترین گل جهان از دو مسیر صیقلده به داماش و جیرنده به داماش زیرسازی و آسفالت می‌شود!!!.(قرا دو هفته ای این مسئول فراموش نمی شود)اینجا

ایرج موذن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودبار با اشاره به آسفالت راه شهری این شهرستان اظهار کرد: مسیر ارتباطی گیلان که از وسط شهر رودبار عبور می‌کند با پیگیری فرمانداری این شهرستان پس از گذشت بیش از یک دهه با اعتبار تخصیص یافته 400 میلیون تومان آسفالت می‌شود.

وی توسعه زیر ساخت‌های گردشگری رودبار را مورد تاکید قرار داد و افزود: در این راستا مسیرهای منتهی به روستای گردشگر پذیر و رویشگاه گل سوسن چلچراغ نادرترین گل جهان از دو مسیر صیقلده به داماش و جیرنده به داماش زیرسازی و آسفالت می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه عدم نصب علایم اخباری و هشدار دهنده در مسیرهای ارتباطی رودبار خطراتی را ایجاد می‌کند، یادآور شد: نصب علایم هشدار دهنده و اخباری نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی از افتتاح راهدارخانه کلیشم عمارلو خبر داد و افزود: راهدارخانه کلیشم همزمان با هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

موذن، ابراز کرد: به دلیل پراکندگی و صعب‌العبور بودن مناطق شهرستان، توجه ویژه‌ای به رودبار نشده و تاکنون برای ارتقا و تعریض مسیر لوشان به جیرنده اقدامی صورت نگرفته است.

وی اضافه کرد: تصمیم‌گیری در باره مرمت و ساماندهی چهار کیلومتر کارخانه سیمان در محور لوشان به جیرنده و پیگیری پروژه‌های نهضت آسفالت را از برنامه‌های خود در فرمانداری ذکر کرد.

فرماندار رودبار، خواستار ساماندهی حاشیه جاده‌های روستایی شد و ابراز کرد: عدم ساماندهی حاشیه راه‌ها در برخی نقاط جاده‌ای خطراتی را برای مردم و رانندگان عبوری از این مسیرها را به دنبال دارد.

وی تقویت راهدارخانه‌ها را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: برخی از مسیرهای ارتباطی بر اثر سیل رانش و ریزش کرده‌اند که ساماندهی و مرمت آنها نیازمند اختصاص اعتبارات لازم است.

طبقه بندی: خبر، 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: مسیرهای منتهی به روستای داماش آسفالت می شود.، مسیر جیرنده به داماش،  
مطالب مرتبط: قول فرماندار رودبار در مورد بازسازی جاده عمارلو گیلان، مشکل جاده عمارلو تاریخی است!،،  
نوشته شده در تاریخ 1391/05/10 توسط
نظرات:
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک